• Wykrywanie podsłuchów
  Oferta @ Usługa kompleksowa
  Każdy z nas zgodzi się z tym, że bezpieczeństwo we własnym domu lub biurze jest bezsprzeczną i najważniejszą kwestią. Podejrzenie, że we własnym domu możemy być stale podsłuchiwani lub monitorowani, to pierwszy krok do tego, by zdecydować się na podjęcie wykrycia takich urządzeń, by w ten sposób móc na stałe wyeliminować niechciane urządzenia monitorujące. Często celem takich ataków stają się również biura lub firmy posiadające poufne i ważne informacje handlowe, dlatego takie miejsca pracy powinno się chronić w szczególny sposób. Podstawowym krokiem, by sprawdzić, czy rzeczywiście jesteśmy stale podsłuchiwani, jest zgłoszenie się do specjalistycznej agencji detektywistycznej, która z pewnością zajmie się naszymi problemami. Zespół doświadczonych profesjonalistów pracujących w agencjach detektywistycznych wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt, dzięki któremu namierzy każdą niechcianą częstotliwość podsłuchu oraz zlikwiduje wszelkie urządzenia podsłuchowe. Dodatkowo na życzenie klienta zdemontowane urządzenia może dostarczyć odpowiednim organom ścigania lub bezpośrednio prokuraturze, ponieważ stosowanie jakichkolwiek form podsłuchu bądź prób inwigilacji jest praktyką nielegalną.
 • Wywiad gospodarczy
  Oferta @ Usługa kompleksowa
  Wywiad gospodarczy to jeden z najbardziej wymagających obszarów naszej działalności. Liczy się tutaj bowiem nie tylko skuteczność i najwyższa rzetelność, ale i dyskrecja, która zapewnia naszym klientom najwyższą anonimowość. Jednocześnie okazuje się on nieoceniony w przypadku planowania bądź prowadzenia jakichkolwiek transakcji gospodarczych – posiadanie wyczerpującej i obiektywnej wiedzy na temat naszych partnerów handlowych, pracowników, wspólników i kontrahentów jest absolutną podstawą dla bezpieczeństwa naszego i prowadzonych przez nas interesów. Dlatego też chcieliśmy zaoferować dzisiaj nasze usługi wszystkim tym z Państwa, którzy potrzebują przeprowadzenia solidnego i szczegółowego wywiadu gospodarczego w celu pozyskania niezbędnych danych na dowolny temat.
 • Sprawy spadkowe
  Oferta @ Usługa kompleksowa
  Otrzymali Państwo informację o przysługującym im spadku? Polecamy mieć się na baczności – wiele osób zapomina o tym, że dziedziczenie obejmuje nie tylko majątek po zmarłym, ale także jego długi. Jeżeli zatem zdecydujemy się przyjąć pieniądze, przyjmujemy także wszelkie możliwe zobowiązania. Niestety, zdarza się, że wielokrotnie przewyższają one wysokość spadku i zamiast być dla nas nieocenionym zastrzykiem gotówki, obarczają nas choćby spłatą kredytów przez wiele kolejnych lat.
 • Weryfikacja pracowników
  Oferta @ Usługa kompleksowa
  Nie licząc jednoosobowych działalności gospodarczych, właściciel każdej firmy – niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje oraz swojego stażu – prędzej czy później zmuszony jest do zatrudniania kolejnych osób. Proces rekrutacji pracowników bywa niekiedy żmudny, do pracodawcy spływają dziesiątki, jeśli nie setki CV, zaś z listów motywacyjnych biją każdorazowo nienaganne sylwetki gotowych do podjęcia pracy kandydatów.
 • Sprawy cywilne
  Oferta @ Usługa kompleksowa
  Postępowanie cywilne może toczyć się na wielu torach. Najczęściej w grę wchodzą tutaj sprawy małżeńskie, kiedy to jedna ze stron występuje o rozwód. Wówczas zgłaszają się do nas klienci, pragnący zebrać szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka. Niekiedy ma on posłużyć im w udowodnieniu im zdrady, innym razem ostatecznie rozwiać wątpliwości i przywrócić domowy spokój, jeszcze innym – stanowić nieocenioną pomoc w postępowaniu sądowym.