Biuro
1 kw. 2016

O naszym biurze

Biuro Łódzki Detektyw – Dariusz Krawczyk działa na podstawie zaświadczenia wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych o nr RD 37/2012. Założycielem biura jest licencjonowany detektyw (nr licencji 0001251) Dariusz Krawczyk.

Najlepszej jakości usługi

Działania nasze prowadzimy z najwyższą starannością w poszanowaniu światowych standardów w zakresie usług detektywistycznych i informacji prawnej. Na zachowanie najwyższego poziomu usług pozwala nam wieloletnie doświadczenie sprawdzonego w akcji Zespołu. Jesteśmy świadomi, jak ważne dla Państwa jest znalezienie partnera godnego zaufania, dlatego dostosujemy się do każdej potrzeby z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Indywidualne podejście

Mając na względzie różnorodność zadań, z którymi zwracają się Państwo do nas, każdorazowo dobieramy odpowiednie siły i środki do przedstawionej sprawy. Zbierzemy dla Państwa wszelkie informacje oraz potwierdzimy wiarygodność zebranych dowodów w postępowaniu karnym lub cywilnym. Udzielimy też wszechstronnej informacji prawnej w trakcie postępowania prowadzonego przez policję lub prokuraturę. Zapewniamy maksymalną dyskrecję.