Cennik
27 maj 2015

Cennik

Nasza agencja detektywistyczna na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do każdego klienta – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z osobą prywatną, czy też klientem korporacyjnym. Powierzanych nam zleceń nigdy nie traktujemy taśmowo. Każda sprawa jest dla nas sprawą priorytetową, zaś plan przewidywanych działań dostosowujemy do jej specyfiki.

Każde zlecenie wymaga bowiem przedsięwzięcia innych środków, użycia innego sprzętu, zastosowania innych technik. Dlatego też nie zamykamy się w sztywnych widełkach cennika. Za każdym razem oferujemy Państwu przygotowaną do konkretnego zlecenia wycenę. Wstępna konsultacja oraz kosztorys pozostają przy tym nieodpłatne. Wspólnie omawiamy zakres wykonywanych przez naszych detektywów usług i dobieramy do nich odpowiednie kwoty. Każdorazowo są one przy tym adekwatne do poziomu i ilości wykonanych prac.

Decydując się na współpracę z naszą agencją, mają Państwo gwarancję dyskrecji i najwyższej jakości obsługi. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszymi detektywami – zapewniamy, że uporamy się z każdą ze spraw.

Każda sprawa wymaga wykonania specyficznych czynności dotyczących konkretnego przypadku, dlatego koszty każdego zlecenia podlegają odrębnym ustaleniom. Po zapoznaniu się ze sprawą i ocenie stopnia jej komplikacji, zaproponujemy zaangażowanie odpowiednich środków oraz osób, a następnie przedstawimy Państwu kosztorys.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.