Dla firm
20 maj 2015

Wsparcie dla firm i biznesu

Poza zleceniami dla klientów prywatnych świadczymy także wsparcie dla firm i biznesu – działamy skutecznie, terminowo i profesjonalnie, dzięki czemu korzystanie z naszych usług to dla Państwa gwarancja szybkiego wyjaśnienia sprawy i sfinalizowania jej zgodnie z oczekiwaniami.

Detektywi, pracujący w naszej agencji, odznaczają się przy tym odpowiednimi kwalifikacjami i imponującym doświadczeniem, które to mają bezpośrednie przełożenie na jakość wykonywanej przez nich pracy. Co więcej, cechuje ich także bezstronność i najwyższe kompetencje osobowe, dzięki czemu mają Państwu do zaoferowania lojalność, zaangażowanie i stuprocentową dyskrecję.

Nasze wsparcie biznesu obejmuje kompleksowy wachlarz działań, w tym usługi z zakresu wywiadu gospodarczego, zwalczania nieuczciwej konkurencji, wykrywania podsłuchów i weryfikowania pracowników, analizy wiarygodności i pozyskiwania informacji, sprawdzania przeszłości i ustaleń majątkowych, a także weryfikacji dokumentów, śledztw gospodarczych, informatyki śledczej i monitoringu GPS.