Dla kancelarii
29 maj 2015

Informacje dla kancelarii

Jako agencja detektywistyczna z ugruntowaną pozycją na rynku, wykwalifikowaną kadrą oraz znakomitym zapleczem technicznym, chcieliśmy zaproponować nasze usługi także kancelariom prawnym. Skorzystanie z nich zapewni Państwu szybkie i efektywne gromadzenie materiału dowodowego, który następnie może być wykorzystany w sądzie jako wiarygodny i wyczerpujący.

Gromadzimy przy tym stosowną dokumentację na temat firm i osób. Zajmujemy się ustalaniem przebiegów zdarzeń, fachowym pozyskiwaniem nawet trudno dostępnych informacji, ustaleniami majątkowymi i obserwacją podejrzanych. Pozyskana przez nas wiedza pozwoli Państwu na opracowywanie bieżących strategii i tym samym na zwiększenie skuteczności prowadzonych działań procesowych.

Świadczona przez nas obsługa kancelarii prawnych jest przy tym najwyższej jakości – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i przyjmujemy nawet nietypowe sprawy. Zachęcamy zatem do kontaktu i wierzymy, że nasza współpraca okaże się korzystna dla każdej ze stron.

W obecnym systemie prawnym nie w każdej sprawie niezbędna jest usługa adwokata lub radcy prawnego. W wielu sprawach nie obowiązuje przymus adwokacki. Poprawnie zredagowane pismo procesowe, odwołanie lub zażalenie na działanie organu jest nie tylko domeną adwokata. Wszystkie te czynności z powodzeniem może wykonać dla Was osoba z solidnym prawniczym wykształceniem, odpowiednią wiedzą i doświadczeniem zawodowym.