Nieuczciwa konkurencja
20 maj 2015

Czym mogą grozić nam podobne praktyki?

Skutki jakimi zaskakuje nas nieuczciwa konkurencja są przy tym zawsze takie same – malejąca liczba klientów, spadek zainteresowania produktami i usługami, wycofujący się wspólnicy i inwestorzy, wstrzymywane inwestycje, zamrażane transakcje, nieoczekiwane i nieuzasadnione pogorszenie się pozycji danej firmy na rynku, zrywanie umów i brak propozycji nawiązania nowych i – co za tym idzie – wyraźnie odczuwalny spadek zysków, osłabienie renomy marki, trudności w pozyskaniu kolejnych klientów i inwestorów, zahamowanie rozwoju, a nawet kompletne bankructwo.

Nieuczciwa konkurencja nie stanowi dla nas problemu do wykrycia

Jeżeli zatem w Państwa firmie nieoczekiwanie zaczyna dziać się źle, a sami nie jesteście w stanie ustalić możliwych powodów, zalecamy zgłosić się do profesjonalistów. Niezależnie od branży, kapitału czy doświadczenia, każdy może paść dzisiaj ofiarą nieuczciwej konkurencji. W czasach, kiedy rynek produktów i usług rozrósł się do niebotycznych rozmiarów, a kolejne firmy wyrastają w kraju jak grzyby po deszczu, rośnie liczba osób, chcących nam potencjalnie zaszkodzić. Dlatego też lepiej gasić wszelkie kryzysy w zarodku, szybko i skutecznie namierzając osoby odpowiedzialne za praktyki z zakresu nieuczciwej konkurencji i wykluczać je ze swojego grona.

Jak możemy pomóc naszym klientom?

Jako sprawnie funkcjonujący zespół doświadczonych detektywów, oferujemy dziś Państwu kompleksowe usługi z zakresu namierzania nieuczciwej konkurencji, eliminowania niewłaściwych praktyk i ustalania tożsamości osób, jakie pragną Państwu poprzez nie zaszkodzić. Świadczymy pomoc z zakresu weryfikowania wiarygodności pracowników, wspólników i przedstawicieli konkurencyjnych firm. Analizujemy ich poczynania, kontakty, harmonogramy dnia. Ustalamy dane osób, jakie nasi zleceniodawcy podejrzewają o nielojalność i celowe, szkodliwe działania na rzecz firmy.

Lokalizujemy źródło niepowodzeń i zdobywamy dowody przeciwko wszystkim nieuczciwym osobom i firmom z Państwa otoczenia, które w realny sposób przyczyniają się do pogorszenia kondycji Państwa firmy. Ponieważ praktyki z zakresu nieuczciwej konkurencji uznawane są za niezgodne z prawem, stanowią podstawy do wszczęcia postępowania sądowego. Jeżeli zatem padliście Państwo ofiarą nieuczciwej konkurencji, macie prawo domagać się przed sądem stosownej rekompensaty za poniesione straty tak finansowe, jak i wizerunkowe.

Nasi detektywi opracują szczegółowy materiał dowodowy

Nieocenioną pomocą będzie tutaj szczegółowy materiał dowodowy, gromadzony przez naszych pracowników w toku postępowania detektywistycznego. Na zakończenie naszej współpracy otrzymacie Państwo od nas kompleksowy i rzetelny raport, wskazujący konkretne działania i nazwiska osób, które chciały zaszkodzić Waszym interesom. Zostanie on wzbogacony o nagromadzony w czasie prac operacyjnych materiał audiowizualny. O ile bowiem słowo przeciwko słowu nie zawsze okazuje się wystarczającą bronią, o tyle fotografie czy nagrania mówią już same za siebie.

Tak przygotowani nie pozostawicie Państwo swoim wrogom szans na uzyskanie przewagi w sądzie – raz na zawsze rozprawicie się z osobami, jakie szkodzą Waszym interesom i zadbacie o przywrócenie Waszej firmie dawnej świetności.

Jak pracujemy?

Do każdego ze zgłaszających się do nas klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Szczegółowo konsultujemy daną sprawę, analizujemy dokumentację firmy, zapoznajemy się ze specyfiką branży i potencjalnie źle życzącymi naszym klientom osobami i podmiotami. Po konsultacji ze zleceniodawcą opracowujemy szczegółowy plan działań, obejmujący m.in. pozyskiwanie informacji, badanie wiarygodności osób i firm, prześwietlanie ich działań, kontaktów biznesowych, powiązań i wcześniejszych dokonań. Nasze działania operacyjne prowadzimy w pełni dyskretnie, dzięki czemu osoby podejrzane nie są świadome bycia obserwowanymi.

W codziennej pracy pomagają nam zarówno odpowiednie kwalifikacje i solidne doświadczenie, jak i bogate zaplecze techniczne oraz zaawansowane oprogramowanie szpiegowskie. Wszystko to sprawia, że działamy szybko i efektywnie, oferując Państwu wyłącznie sprawdzone i rzetelne informacje. Wiemy, jak ważny jest tutaj czas, toteż wykorzystujemy go co do minuty, aby jak najszybciej ukrócić praktyki nieuczciwej konkurencji, a Państwu przywrócić dawny spokój.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.