Obserwacja osób
27 maj 2015

Jak pracujemy? Etapy postępowania – obserwacja osób

Obserwacja osób wymaga wytrwałości i skupienia. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług. Każda sprawa, z jaką zgłaszają się do nas nasi zleceniodawcy, rozpatrywana jest rzetelnie i indywidualnie. W zależności od jej specyfiki oraz przeprowadzonego wywiadu wstępnego, opracowujemy plan i kosztorys proponowanych działań. Rodzaj postępowania konsultujemy z naszym zleceniodawcą, po czym bieżąco zdajemy mu raport z postępów śledztwa.

Naszą pracę wieńczymy wyczerpującym raportem, wzbogaconym o stosowną dokumentację. Mamy tutaj na myśli zarówno wszelkiego rodzaju pisma, jak i fotografie, filmy wideo czy też nagrania z podsłuchów. Mogą one zostać wykorzystane przez naszych klientów na użytek własny bądź też przedstawione w toku postępowania sądowego jako pełnoprawny i honorowany przez odpowiednie organy materiał dowodowy.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

Nigdy nie pracujemy szablonowo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak złożoną i delikatną materią jest poszukiwanie osób, bez względu na powód i okoliczności ich zaginięcia. Dlatego też każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Zlecenia realizowane są przez zaprawionych w boju detektywów, którzy wielokrotnie rozwiązywali już podobne sprawy. Odznaczają się oni przy tym pełną dyskrecją, dzięki czemu osoby podejrzewane o posiadanie jakichkolwiek informacji nie mają świadomości bycia obserwowanymi.

Jednocześnie nasi klienci pozostają przy tym w pełni anonimowi – nasi detektywi biorą na siebie wszystkie obowiązki, odciążając Państwa i dopełniając także wszelkich formalności. Szanujemy czas i pieniądze ludzi, którzy nam zaufali, a przy okazji wiemy, jak wielkie znaczenie w przypadku zaginięcia osób ma każda godzina. Dlatego też działamy szybko i skutecznie, starając się jak najszybciej dotrzeć do wskazanych nam przez naszych klientów osób.

Na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko fachowe podejście do klienta, efektywność prowadzonych poszukiwań i szczegółowy materiał dowodowy, ale i najwyższa jakość świadczonych usług. Świadomi odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, oferujemy nasze zaangażowanie, uczciwość i lojalność, będące dla Państwa gwarancją naszej dobrze wykonanej pracy. Naszych detektywów rekrutujemy spośród najlepszych w branży, wyposażając ich w stosowne urządzenia szpiegowskie i weryfikując ich licencje oraz kompetencje. Dzięki temu mamy pewność, że Państwa sprawy są w jak najlepszych rękach.

Dla kogo pracujemy?

Każdego dnia zgłaszają się do nas tak klienci firmowi, jak i prywatni. W przypadku tych pierwszych chodzi zwykle o namierzenie nieuczciwego kontrahenta, osobę odpowiedzialną za wykradzenie z firmy tajnych informacji, unikających spłaty dłużników czy pracowników, jacy dopuścili się szkodliwej dla pracodawcy działalności, takiej jak choćby bezprawne przywłaszczenie mienia.

W przypadku drugich możliwości jest równie wiele – niekiedy zgłaszają się do nas rodziny, zaniepokojone zniknięciem sowich bliskich. Innym razem – porzuceni lub zdradzeni małżonkowie. Jeszcze innym – osoby, których wspólnicy lub znajomi postanowili ukryć się z nieznanych bliżej powodów, zrywając wszelkie kontakty i nie pozostawiając słowa wyjaśnienia. Ale przyczyn zniknięcia może być znacznie więcej, ze sprawami o podłożu kryminalnym oraz ukrywaniem się przed organami ścigania włącznie.

Prowadzone na własną rękę poszukiwania nie mają tutaj większego sensu – w czasach otwartych granic i łatwo dostępnych środków komunikacji każdy, kto tylko chce, może zniknąć nam z pola widzenia. Jakiekolwiek próby namierzenia go czy odszukania spełzają wówczas na niczym, a my narażamy się na niepotrzebne wydatki oraz stres. Dlatego też poszukiwanie osób lepiej jest zlecić profesjonalistom.
Prywatni detektywi mają bowiem opracowany na tego typu przypadki plan działań. Wiedzą, gdzie i jak szukać. Dysponują odpowiednim sprzętem, zajmują się monitoringiem GPS, podsłuchami i obserwacją osób.

Przez lata swojej pracy budują bazę kontaktów, które w podobnych przypadkach okazują się nieocenione. Posiadają zatem odpowiednie kompetencje do efektywnego pozyskiwania informacji, niezbędnych w ustalaniu miejsca pobytu poszukiwanych osób.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.