Odzyskiwanie danych
20 maj 2015

Zamiast paniki – szybkie działanie

Najważniejsze, co można zrobić w takiej sytuacji, to nie wpadać w panikę. Cokolwiek by się z naszym komputerem nie stało, istnieją spore szanse na to, że wszystkie dane da się jeszcze odzyskać. Nie radzilibyśmy tu jednak działać na własną rękę, aby nie pogarszać już i tak skomplikowanej sytuacji. Lepiej od razu zgłosić się do ludzi, dla których odzyskiwanie danych jest zajęciem powszednim.

Odzyskiwanie danych nie stanowi dla nas problemu

Ponieważ nasza agencja detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi tak dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych, polecamy się jako rzetelny i wiarygodny partner do tego typu działań. Naszą specjalizacją jest odzyskiwanie danych ze wszystkich cyfrowych nośników, szeroko pojęta informatyka śledcza, a także wykrywanie, usuwanie bądź instalowanie oprogramowania szpiegowskiego. Ceny naszych usług za każdym razem dobieramy indywidualnie do danej sprawy, biorąc tutaj pod uwagę głównie zakres czekających na wykonanie prac.

Odzyskiwaniem danych zajmujemy się przy tym niezależnie od rodzaju uszkodzenia, jakiemu uległ nośnik oraz zainstalowanego na nim oprogramowania. Dzięki dostępowi do fachowego sprzętu oraz wiedzy naszych specjalistów jesteśmy w stanie postawić szczegółową diagnozę i doprowadzić do odzyskania wszystkich niezbędnych danych.

Co możemy zaoferować naszym klientom?

W przypadku utraty danych z telefonu komórkowego, zajmujemy się odzyskiwaniem namiarów kontaktowych, skasowanych wiadomości SMS i MMS z kary SIM oraz telefonu oraz wszelkich innych zapisanych na nim danych. Proponujemy także odzyskiwanie zdjęć z aparatów fotograficznych, dysków oraz kart pamięci. W przypadku komputerów oferujemy odzyskiwanie zapomnianych haseł, skasowanej korespondencji i wszelkiego typu plików.

Ale ona odzyskiwaniu danych nasze możliwości się tutaj nie kończą. Na życzenie naszych klientów świadczymy także usługi z zakresu monitorowania pracowników – dzięki temu każdy pracodawca może wiedzieć, czym rzeczywiście zajmuje się na komputerze służbowym w czasie pracy każdy z jego pracowników. Instalowane przez nas oprogramowanie pozwala rejestrować przeglądane przez niego strony internetowe, zapisuje spędzony na nich czas i dostarcza kompletnych informacji na temat działalności pracownika w sieci – nawet, jeśli wykasował on historię z przeglądarki, przeinstalował system czy też sformatował twardy dysk.

Kiedy warto skorzystać z oprogramowania szpiegowskiego?

Oprogramowanie szpiegowskie sprawdzi się także w przypadku dzieci – dzięki niemu rodzice mają dostęp do odwiedzanych przez nie stron internetowych oraz założonych przez nich profili w serwisach społecznościowych. Przyda się także w przypadku podejrzewania partnera bądź partnerki o zdradę i dostarczy szczegółowych informacji na temat tego, co rzeczywiście robią oni w internecie.

Co więcej, zdarza się, że klienci proszą nas o zainstalowanie oprogramowania szpiegowskiego na własnych telefonach i komputerach – okazuje się ono nieocenione, kiedy dojdzie do kradzieży bądź zagubienia sprzętu. Wówczas namierzenie go okazuje się szybkie i bezproblemowe, dzięki czemu szybko odzyskają Państwo dostęp tak do samych urządzeń, jak i przechowywanych na nich informacji. Zwiększa to także bezpieczeństwo samych użytkowników, zwłaszcza tych zajmujących ważne stanowiska i narażonych na porwania bądź uprowadzenia – dzięki programowaniu można monitorować bowiem miejsce ich aktualnego pobytu.

Nasi detektywi potrafią także odzyskać dane z systemów monitoringu, kamer przemysłowych oraz serwerów, a także z takich popularnych nośników, jak m.in. dyski twarde, pendrive’y, karty pamięci do aparatów, USB Flash, jak również uszkodzone płyty CD i DVD. Jesteśmy w stanie namierzyć także IP komputera, z jakiego zostały wysłane do nas e-maile, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza w przypadku szantaży czy otrzymania jakichkolwiek niepokojących, wymagających sprawdzenia informacji. Zajmujemy się także zabezpieczeniem przed włamaniami do sieci komputerowych oraz edukujemy naszych klientów, jak zwiększyć bezpieczeństwo posiadanych przez nich informacji. Na ich życzenie oferujemy również usługę bezpowrotnego kasowania danych.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.