Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze
20 maj 2015

Komu może zostać zainstalowane oprogramowanie szpiegowskie w komputerze?

Szczególnie narażone będą tu oczywiście osoby zajmujące najwyższe stanowiska w dużych przedsiębiorstwach, korporacjach o kapitale zagranicznym, a także w znaczących instytucjach państwowych. Politycy, prezesi, menedżerowie, biznesmeni, osoby wykonujące zawody zaufania publicznego – oni wszyscy znajdują się na potencjalnej liście osób, których informacje mogłyby być pożądane przez nieodpowiednie jednostki czy organizacje.

Niestety, oprogramowanie szpiegowskie w komputerze ciężko wykryć potencjalnemu użytkownikowi – nie wie on, gdzie i czego szukać, zaś szkodliwe aplikacje pozostają niewidoczne i nie dają się tak łatwo namierzyć. Dlatego też doradzamy tutaj skorzystanie z profesjonalnych usług detektywów, którzy na co dzień zajmują się wykrywaniem tego typu oprogramowania, usuwaniem go, a także namierzaniem osób, które za nim stoją.

Rozwiej swoje wątpliwości, skorzystaj z usług profesjonalistów

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych klientów, toteż zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość. Działamy szybko i skutecznie, aby Państwa dobre imię nie zostało narażone na szwank, a dane firmy nie dostały się w niepowołane ręce. Wykradzione może zostać bowiem wszystko – dane osobowe naszych klientów i wspólników, szczegóły planowanych inwestycji, dane do kont bankowych oraz skrzynek mailowych, a w przypadku polityków – tajemnice wagi państwowej.

Zdarza się jednak, że za zainstalowaniem oprogramowania szpiegowskiego na naszych komputerach stoją osoby pozornie nam najbliższe – zwłaszcza zazdrośni partnerzy bądź małżonkowie, podejrzewający nas o zdradę. Wówczas zgromadzony w ten sposób materiał może zostać wykorzystany w postępowaniu sądowym i przyczynić się do orzeczenia rozwodu o naszej winie. Innym jeszcze razem po oprogramowanie szpiegowskie sięgają nasi krewni – zwłaszcza, gdy w grę wchodzą sprawy spadkowe czy rodzinny biznes. Wszystkim im przyświeca jeden cel – znaleźć się w posiadaniu informacji, jakich normalnie byśmy im nie udzielili. Dlatego też oferujemy pomoc w wykrywaniu i usuwaniu oprogramowania, a także zainstalowania go.

Jak działa oprogramowanie szpiegowskie?

Nasi klienci znajdują się często po drugiej stronie i sami stają wobec konieczności pozyskania konkretnych informacji – wówczas możemy zaproponować im zaawansowane oprogramowanie szpiegowskie na komputer, które kontroluje otwierane okna oraz wciskane klawisze, rejestruje odwiedzane przez użytkownika strony internetowe, zapisuje spędzony na nich czas, opracowuje raport czasu pracy danego komputera oraz tworzy zrzuty ekranów, najlepiej dokumentujące poczynania użytkownika.

Przez amatorów jest ono nie do wykrycia – nie jest widoczne z żadnego poziomu obsługi, nawet w panelu sterowania komputera, nie widnieje w menu „Start”, nie ma go na liście „Dodaj/usuń programy”, nie tworzy ikon na pulpicie ani nie powoduje wyskakiwania jakichkolwiek okienek czy komunikatów. Działa w sposób absolutnie niezauważony, skutecznie monitorując pracę danego użytkownika.

Kiedy warto się do nas zgłosić?

Jako profesjonaliści oferujemy zatem pomoc dwutorową – zajmujemy się zarówno namierzaniem i usuwaniem z komputerów oprogramowania szpiegowskiego, jak i instalowaniem go w celu rejestrowania poczynań osób, jakie nasi klienci uważają za niegodne zaufania. Interes naszych zleceniodawców jest naszym priorytetem, toteż działamy z pełnym zaangażowaniem, oferując indywidualne podejście do każdego klienta, lojalność, a także niezbędną w tym fachu dyskrecję.

Naszych pracowników rekrutujemy przy tym spośród najlepszych profesjonalistów, co przekłada się na jakość i skuteczność prowadzonych przez nich działań. Komputery nie mają przed nimi tajemnic – jeżeli tylko na Państwa urządzeniu zostało zainstalowane szkodliwe oprogramowanie, na pewno je wykryją. Jeżeli potrzebne jest prześledzenie działań osoby podejrzanej o nieszczere intencje – także się tym zajmiemy. Każdorazowo dobieramy prace operacyjne do specyfiki danej sprawy, uzgadniając je oczywiście z naszym zleceniodawcą i zapewniając mu najwyższą efektywność naszych działań.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.