Oprogramowanie szpiegowskie w telefonie
20 maj 2015

Wykrycie oprogramowania szpiegowskiego lepiej zlecić profesjonalistom

Niestety, zainstalowane oprogramowanie szpiegowskie w telefonie pozostaje praktycznie nie do wykrycia. Nie pojawia się na liście aktywnych aplikacji, nie jest widoczne ani z poziomu panelu głównego, ani nigdzie indziej. Dojście do niego ma jedynie osoba, jakie je nam zainstalowała. Zwykły, niczego nieświadomy użytkownik nie jest zatem w stanie ani go jakkolwiek namierzyć, ani tym bardziej się pozbyć.

Dlatego też proponujemy dzisiaj Państwu skorzystanie z usług naszego biura detektywistycznego – posiadamy bogate doświadczenie w wykrywaniu podsłuchów oraz osób za nimi stojących, a także specjalistyczny sprzęt, niezbędny w tutejszych działaniach operacyjnych. Nasze usługi wykonujemy szybko i profesjonalnie, każdorazowo mając na uwadze dobro Państwa interesów.

Myślisz, że jesteś bezpieczny? Sprawdź to

Lata praktyki nauczyły nas, że oprogramowanie szpiegowskie instalowane bywa wszystkim – niezależnie od wykonywanej przez nich profesji, statusu majątkowego czy sytuacji życiowej. Równie często bywa używane przez zazdrosnych partnerów, podejrzewających zdradę, jak i poważnych kontrahentów, zarządy korporacji oraz przedsiębiorców, pragnących monitorować poczynania czy to swoich współpracowników, czy też konkurencji. Z kolei dostęp do zaawansowanych technologii sprawia, że każdy jest dziś w stanie nabyć na własną ręką odpowiednie oprogramowanie szpiegowskie i w kilku prostych krokach nam je zainstalować.

Konsekwencje takiego stanu rzeczy mogą być dla nas fatalne – niekiedy zdradzają bowiem szczegóły z naszego życia prywatnego, innym jeszcze razem ujawniają dane nasze i naszej firmy, planowane posunięcia handlowe, informacje odnośnie wynagrodzeń, wdrażanych rozwiązań czy przewidywanych inwestycji. W przypadku osób zajmujących istotne stanowiska zainstalowane w telefonie komórkowym oprogramowanie szpiegowskie może przyczynić się do zdradzenia poważnych tajemnic handlowych, nadszarpnięcia wiarygodności marki, zerwania ważnych kontraktów biznesowych, a nawet do kompletnego bankructwa.

Dlatego też doradzamy tutaj pośpiech – jeżeli tylko podejrzewają Państwo, że mogli paść ofiarą oprogramowania szpiegowskiego, prosimy o kontakt. Nasi detektywi dołożą wszelkich starań, aby ostatecznie rozwiać Państwa wątpliwości i – w razie potrzeby – usunąć z Państwa telefonów komórkowych szkodliwe aplikacje.

Oprogramowanie szpiegowskie w telefonie jest niezgodne z prawem

Przypominamy przy tym, że nikt – także nasz pracodawca czy wspólnik – nie ma prawa do śledzenia naszych działań przy pomocy jakiegokolwiek oprogramowania szpiegowskiego. W świetle prawa pozostaje ono nielegalne, a osoby sięgające po nie narażają się na przykre konsekwencje. Tym bardziej, że nieuzasadnione użycie oprogramowania szpiegowskiego ma zwykle na celu zaszkodzenie drugiej stronie – czy to osobom fizycznym, czy też firmom, organizacjom bądź instytucjom.

Jednocześnie pozostaje ono nieocenione, kiedy zależy nam na monitorowaniu działań drugiego człowieka, podsłuchiwaniu prowadzonych przez niego rozmów, nagrywaniu i archiwizowaniu ich, a także na rejestrowaniu wysyłanych przez niego wiadomości oraz dostępie do jego książki telefonicznej. Co więcej, oprogramowanie szpiegowskie pozwala na otwieranie ukrytych połączeń konferencyjnych, wysyłanie kopii zarówno wychodzących, jak i przychodzących wiadomości SMS, MMS oraz email, a nawet na wykorzystywanie systemu GPS do ustalania aktualnego miejsca przebywania właściciela telefonu.

Wszystko to sprawia, że oprogramowanie szpiegowskie w telefonie bywa kuszącą opcją dla osób, żądnych informacji. Dlatego, aby udaremnić im ich działania, zalecamy zasięgnięcie porady u profesjonalisty. Tylko on szybko i skutecznie pozbędzie się szkodliwych aplikacji, a Państwo znów bezpiecznie będziecie mogli korzystać z posiadanych telefonów.

Kiedy oprogramowanie szpiegowskie bywa przydatne?

Zdarza się także, że nasi klienci na własne życzenie proszą o zainstalowanie na ich telefonach komórkowych oprogramowania szpiegowskiego, A to dlatego, że okazuje się ono nieocenione podczas namierzania zgubionego bądź skradzionego aparatu czy nawet auta, w którym go zostawiliśmy. Ponadto zwiększa nasze bezpieczeństwo i szanse na szybkie odnalezienie na wypadek porwania czy uprowadzenia, co okazuje się istotne zwłaszcza w przypadku klientów zamożnych i zajmujących ważne stanowiska państwowe.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.