Pozyskiwanie informacji
20 maj 2015

Nie warto tracić czasu na poszukiwania na własną rękę

Pozyskiwanie informacji jest dla przeciętnej osoby trudnym wyzwaniem – gdyż nikt nie chce wyjść na niedyskretną i wścibską osobę. Dlatego też, dbając o Państwa czas i pieniądze, oferujemy dzisiaj skorzystanie z usług naszego biura detektywistycznego. W sytuacji, kiedy niezbędne jest szybkie pozyskiwanie kompleksowych informacji, pomoc profesjonalistów okazuje się najlepszą możliwą inwestycją. Tylko wtedy mają Państwo pewność, że uzyskane dane są rzetelne i wiarygodne, a Wy sami zachowacie tak istotną tutaj anonimowość.

Pozyskiwanie informacji przez naszych detektywów

Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się pozyskiwaniem danych przeróżnego rodzaju – na danych osobowych zaczynając, na firmowych zaś kończąc. Potrafimy nie tylko je wyszukiwać, ale także filtrować i selekcjonować, aby naszym klientom serwować jedynie istotną z ich punktu widzenia wiedzę. Za każdym razem uwzględniamy specyfikę danej sprawy i to do niej dobieramy proponowane działania operacyjne.
Korzystamy przy tym z dostępnych detektywom systemów i narzędzi, zaś nasza wiedza i doświadczenie okazują się tutaj nie do przecenienia Wiemy, jak dezorientujący bywa nadmiar informacji i oszczędzamy naszym klientom konieczności samodzielnego ich analizowania – zamiast tego oferujemy im raport skupiony wyłącznie na tych kwestiach, które mają dla nich największe znaczenie.

Na czyje zlecenie pracujemy?

Wśród naszych zleceniodawców znajdują się zarówno klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy. Wszystkim im zapewniamy stuprocentową anonimowość i dbamy o to, aby dostarczać im wyłącznie sprawdzonych i rzetelnych informacji. Przygotowujemy raporty z prowadzonych przez nas działań, dołączając do nich stosowną dokumentację audiowizualną. Oferujemy pomoc różnego rodzaju firmom, organizacjom i podmiotom gospodarczym, które potrzebują wsparcia w szybkim i efektywnym pozyskaniu informacji.

Na ich życzenie zbieramy szczegółowe dane odnośnie zarówno konkretnych osób, jak i sytuacji na rynku, działaniach konkurencji, współpracujących z nimi partnerach, producentach, dystrybutorach i importerach, współpracownikach, podwładnych i planowanych przez daną firmę działaniach. Kompletujemy także informacje o prowadzonych właśnie transakcjach, planach inwestycyjnych oraz potencjalnych kierunkach rozwoju. Monitorujemy kwestie bezprawnego wykorzystywania znaków oraz nazw towarowych, ścigamy przejawy nieuczciwej konkurencji, demaskujemy fakt ujawniania informacji stanowiących tajemnicę handlową czy też państwową.

Jak działamy?

Sprawdzamy wiarygodność zarówno dostępnych już naszym klientom informacji, jak i osób, które im je przedstawiły. Przyglądamy się zakładom ubezpieczeniowym, patrzymy na ręce partnerom handlowym i uważnie śledzimy poczynania konkurencji. Pozyskujemy dane z telefonów komórkowych i komputerów, oferujemy szeroki zakres działań w ramach informatyki śledczej, a także dysponujemy oprogramowaniem szpiegowskim, pozwalającym na monitorowanie poczynań konkretnych osób. Może zostać ono zainstalowane zarówno na ich komputerach, jak i. telefonach komórkowych.

  • W pierwszym przypadku oprogramowanie to pozwala na rejestrowanie przeglądanych stron, robienie zrzutów ekranu i monitorowanie wciskanych klawiszy, a przy tym pozostaje nie do wykrycia – nie powoduje wyskakiwania jakichkolwiek okien, nie tworzy ikon na pulpicie, nie jest widoczne ani w panelu sterowania, ani na liście aktualnie dostępnych programów.
  • W drugim przypadku nasza aplikacja pozwala na kontrolowanie połączeń przychodzących i wychodzących, wiadomości SMS i MMS oraz wiadomości e-mail. Umożliwia podsłuchiwanie rozmów w czasie rzeczywistym, nagrywanie ich i archiwizowanie, zapewnia też dostęp do książki telefonicznej oraz pozwala wykorzystywać system GPS do ustalenia aktualnej lokalizacji telefonu. Także i tutaj aplikacja pozostaje niewidoczna dla nieświadomego niczego użytkownika.

Dlatego też jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem jakichkolwiek danych – zapraszamy do kontaktu. Wierzymy, że ta współpraca okaże się satysfakcjonująca dla obydwu stron, a Państwo zdobędziecie wszystkie niezbędne informacje.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.