Śledztwa gospodarcze
20 maj 2015

Namierzenie sprawców i śledztwa gospodarcze lepiej zlecić profesjonalistom

Jak jednak zorientować się, czy ktoś z współpracowników bądź podwładnych celowo działa na naszą niekorzyść? Jak namierzyć niezgodne z przyjętymi normami postępowanie, jak dowieść braku lojalności i uczciwości? Jak spośród dziesiątek, jeśli nie setek pracowników wskazać tego, który ponosi rzeczywistą odpowiedzialność za pogarszającą się kondycję firmy?

W każdym z tych przypadków z pomocą przyjdzie Państwu detektyw. Połączenie wiedzy, kwalifikacji, wieloletniego doświadczenia, zaawansowanego sprzętu i oprogramowania szpiegowskiego składa się tutaj na pełen profesjonalizm, będący dla Państwa gwarancją najwyższej jakości usług oraz maksymalnej skuteczności. Śledztwa gospodarcze nie bez powodu są jedną z naszych specjalizacji – w czasach, kiedy konkurencja nie śpi, a kolejne firmy otwierają się jedna za drugą, wzrasta liczba jednostek i podmiotów, które chciałyby nam zaszkodzić. Próba bronienia się na własną rękę nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty, a nasza sytuacja w branży zaczyna się drastycznie pogarszać.

Zawsze wtedy nieoceniona okaże się pomoc fachowców, którzy szybko i sprawnie namierzą osoby odpowiedzialne za ten stan rzeczy. Jeżeli chodzi o działania biznesowe, pośpiech jest bowiem jak najbardziej uzasadniony – każdy dzień działań na niekorzyść firmy, tym bardziej tych wychodzących od wewnątrz, to strata ogromnych niekiedy pieniędzy. Dlatego należy jak najszybciej rozprawić się ze sprawcą całego zamieszania, aby przywrócić firmę na dawny, dobry tor i nadrobić poniesione z jego powodu straty.

Jakie usługi jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom?

Nasi detektywi mogą zaoferować dzisiaj Państwu kompleksowe prace operacyjne, mające na celu zdiagnozowanie rodzaju przestępstwa i zdemaskowanie stojących za nim osób. Prowadzimy działania z zakresu wykrywania sprawców przestępstw dokonanych na szkodę firmy, wykrywamy ich mechanizmy sprawcze i zbieramy wyczerpujący materiał dowodowy dla policji, prokuratury i sądu. Jest on traktowany jako nieoceniona pomoc w każdym śledztwie i składa się na niego zarówno szczegółowa dokumentacja przeprowadzonych operacji, jak i materiał zdjęciowy, filmowy czy dźwiękowy.

Zabezpieczamy także dowody przestępstwa i sporządzamy zawiadomienia o jego wykonaniu, co skutecznie skraca czas postępowania, prowadzonego przez odpowiednie organy ścigania. Szanujemy czas i pieniądze naszych zleceniodawców, toteż działamy z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując każdy dzień co do minuty. Zajmujemy się również obroną osób pochopnie oskarżonych oraz dowodzimy ich niewinności. Podpowiadamy, jak wszcząć postępowanie o odszkodowanie od sprawcy popełnionego przestępstwa. Nadzorujemy pracę organów ścigania i świadczymy pomoc z zakresu odzyskania mienia. Dzięki współpracy z kancelariami, oferujemy naszym klientom także pełną obsługę prawną.

Kiedy zgłosić się do biura detektywistycznego?

Jeżeli tylko zaobserwują Państwo niewyjaśnione i nagłe pogorszenie sytuacji firmy, zalecamy kontakt z naszymi agentami. Jedynie sprawne szczęcie śledztwa gospodarczego pozwoli ochronić Was przed dalszymi stratami tak finansowymi, jak i wizerunkowymi. Szybkie i trafne namierzenie osób, jakie przyczyniły się do działania na szkodę danego przedsiębiorstwa, pozwoli wyeliminować źródło niepowodzenia i umożliwi normalne funkcjonowanie każdej firmy. Nasi detektywi pomogą tutaj zarówno w ustaleniu tożsamości sprawcy, jak i stojących za jego postępowaniem pobudek.

Na każdym etapie działań zapewniamy naszym zleceniodawcom pełną anonimowość, a nasze prace prowadzimy w sposób delikatny i dyskretny, tak aby sprawca zamieszania nie miał szans na zatuszowanie swoich poczynań czy też uniknięcie odpowiedzialności. Jeżeli zatem padli Państwo ofiarą podobnych działań – zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.