Sprawdzanie przeszłości
20 maj 2015

Sprawdzanie przeszłości – działamy niezależnie od charakteru zlecenia

Sprawdzanie przeszłości nie stanowi dla nas problemu. Pracujemy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, którzy zgłaszają się do nas ze swoimi prywatnymi problemami, jak i przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać przeszłość swoich pracowników, wspólników, kandydatów na najwyższe stanowiska w firmie czy też potencjalnych kontrahentów. Zdarza się, że zgłasza się do nas mąż, zaniepokojony zachowaniem swojej żony i podejrzewający ją o zatajanie szczegółów ze swojej przeszłości. Innym razem są to narzeczeni, którzy przed ślubem chcieliby zweryfikować tożsamość swoich przyszłych małżonków. Jeszcze innym – właściciele firm, którzy uważnie chcieliby prześledzić wcześniejsze dokonania swoich współpracowników.

Ostatni przypadek wymaga tym większej ostrożności, że niekiedy dojść może do celowych działań na niekorzyść firmy. Nieuczciwa konkurencja, nielojalny partner biznesowy, zagrożony bankructwem i zatajający ten fakt kontrahent, szemrani wspólnicy, aplikanci, przedkładający w procesie rekrutacji fałszywe dokumenty – wszyscy oni mogą zagrozić zarówno kondycji, jak i reputacji firmy. Dlatego też lepiej jest zainwestować w profesjonalną pomoc detektywistyczną, dzięki której uda się jednoznacznie sprawdzić przeszłość danego człowieka i stworzyć jego wyczerpujący profil tak majątkowy, jak i prywatny i zawodowy.

Dość wyobrazić sobie sytuację, w której na kluczowe stanowisko w firmie zatrudniamy osobę niekompetentną i niedoświadczoną, która zdobyła nasz szacunek umiejętnie spreparowanym CV. Sfałszowanie dokumentów w dzisiejszych czasach nie jest wyczynem trudnym, zaś potwierdzenie autentyczności przedstawionych nam w ten sposób informacji na własną rękę nie jest właściwie możliwe. Dlatego tak ważne jest, aby zwrócić się o pomoc do ludzi, którzy uważnie prześledzą ścieżkę kariery danego kandydata – potwierdzą jego wykształcenie i posiadane uprawnienia, prześledzą dotychczasowe sukcesy i porażki, ustalą wcześniejsze miejsca zatrudnienia, przeprowadzą dyskretny wywiad środowiskowy i umiejętnie zweryfikują jego tożsamość.

Jak pracujemy?

Ponieważ nasi detektywi odznaczają się najwyższymi kompetencjami zarówno zawodowymi, jak i interpersonalnymi, współpraca z nimi jest łatwa i efektywna. Każdorazowo zaczynamy od szczegółowego wywiadu, dzięki któremu zleceniodawca zapoznaje nas ze specyfiką sprawy. Następnie oferujemy mu optymalny kierunek działania, zawierający opis planowanego postępowania operacyjnego. To zaś może być różne – począwszy od tradycyjnej obserwacji, przez wizję lokalną, aż po użycie zaawansowanego sprzętu detektywistycznego oraz oprogramowania szpiegowskiego, pozwalającego posiąść informacje czy to z telefonu komórkowego, czy też z komputera osoby podejrzanej.
Osoby obserwowane nie mają przy tym świadomości naszych ruchów, a zleceniodawcy przez cały czas pozostają anonimowi. Ponieważ nasi detektywi nie są emocjonalnie zaangażowani w sprawę, odznaczają się absolutnym obiektywizmem i dostarczają klientom rzetelnych i wiarygodnych informacji, popartych stosownym materiałem dowodowym. Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju fotografiach, filmach wideo czy też nagraniach z podsłuchów, których autentyczności nie sposób podważyć. Każde zlecenie wieńczymy przygotowaniem wyczerpującego raportu, szczegółowo przedstawiającego zrealizowane w Państwa interesie działania.

Co jeszcze jesteśmy w stanie sprawdzić?

Na życzenie naszych klientów sprawdzamy także otoczenie osoby obserwowanej. Analizujemy jej dotychczasowe nawyki, zobowiązania finansowe, ewentualne długi i kredyty, listę potencjalnych wierzycieli, partnerów biznesowych, najbliższych współpracowników, a w przypadku spraw o podłożu prywatnym – wcześniejszych partnerów. Dzięki zebraniu kompleksowych informacji na temat dotychczasowych działań danej osoby jesteśmy w stanie ocenić jej moralność, pozycję zawodową i panującą na jej temat opinię.

Dokonujemy także uważnej selekcji zebranych danych, aby dostarczać naszym klientom wyłącznie tych informacji, jakie rzeczywiście mają dla nich kluczowe znaczenie. Ponieważ szanujemy Państwa czas i pieniądze, działamy szybko i skutecznie, dokonując dokładnej weryfikacji tożsamości oraz przeszłości wskazanej nam osoby.

Wiemy, jak duże znaczenie ma dla Państwa otaczanie się wyłącznie sprawdzonymi, zaufanymi ludźmi. Bez względu na to, czy chodzi o kwestie biznesowe, czy o kluczowe decyzje życiowe, nie zostawiamy tutaj miejsca na pomyłki. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona przez nas weryfikacja firm i osób zawsze dostarczała Państwu jednoznacznych odpowiedzi na wszelkie pytania.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.