Weryfikacja dokumentów
20 maj 2015

Potwierdź prawdziwość swoich dokumentów

Weryfikowanie dokumentów jest jednak zadaniem wymagającym posiadania odpowiedniego sprzętu oraz umiejętności. Tylko szczegółowa analiza w zaawansowanych laboratoriach pozwala na ocenienie autentyczności danego tekstu, widniejących na nim podpisów czy stempli. Dlatego też oferujemy dzisiaj Państwu szybkie, profesjonalne i wiarygodne zbadanie wszelkiego typu rachunków, banknotów i dokumentów – tak polskiego, jak i zagranicznego pochodzenia.

Nasi specjaliści zajmą się oceną prawdziwości przedstawionych materiałów, sporządzą stosowne ekspertyzy i odpowiedzą Państwu na pytanie, czy podpisała je rzeczywiście uprawniona do tego osoba. Trudnimy się przy tym identyfikacją pisma zarówno ręcznego, jak i maszynowego czy też komputerowego. Co więcej, nasi analitycy postarają się odtworzyć także treści widniejące na dokumentach zniszczonych, np. wyblakłych, zamoczonych, nadpalonych czy zbutwiałych – tak, aby możliwe było odczytanie znajdujących się na nich zapisów. Sprawdzą także, czy z danych dokumentów nie usunięto bądź czy nie dodano do nich jakichkolwiek fragmentów, zmieniających wydźwięk zawieranych umów. Tego typu praktyki mogą mieć bowiem miejsce na każdym etapie transakcji – zarówno przed jej sfinalizowaniem, jak i już po zatwierdzeniu i podpisaniu ostatecznych wersji.

Czym grozi posiadanie sfałszowanych dokumentów?

Pomijając już wszystkie nieprzyjemności prawne, posiadanie fałszywych dokumentów może narazić nas na znaczne straty finansowe i wizerunkowe. Tylko sporządzone zgodnie z prawem umowy i rachunki mogą być podstawą jakichkolwiek roszczeń. Tylko one zapewniają nam solidność i uczciwość naszych kontrahentów, pozwalają egzekwować widniejące w nich zapisy i stanowią potwierdzenie dokonujących się w obrębie firmy transakcji.

Sprawdzanie wiarygodności dokumentów wydaje się kluczowe zwłaszcza przy wielomilionowych transakcjach, ale także działania na niższych szczeblach dobrze jest starannie prześwietlać – zdarza się bowiem, że przedsiębiorcy padają ofiarą czy to działań nieuczciwej konkurencji, czy też szkodliwych praktyk własnych pracowników, które w efekcie uniemożliwiają firmie normalne funkcjonowanie i przyczyniają się do rychłego upadku.

Jeżeli zatem mają Państwo jakiekolwiek podstawy do tego, aby wątpić w autentyczność dostarczanych Wam dokumentów bądź zaobserwowali jakiekolwiek niepokojące w firmie zjawiska, zalecamy skontaktować się z pracownikami naszego biura detektywistycznego – odpowiedni sprzęt oraz umiejętnie wykorzystane doświadczenie pozwolą Państwu rozwiać wszelkiego typu wątpliwości.

Stosuj metodę ograniczonego zaufania, pomoże Ci w tym weryfikacja dokumentów

Pomoc specjalistów okazuje się nieoceniona zwłaszcza w przypadku nowych partnerów biznesowych – o ile bowiem do dotychczasowych możemy mieć już zaufanie, o tyle okazanie go nowo poznanym osobom czy firmom nie jest zbyt rozsądne. W czasach żądnej zysków konkurencji, ujawniania tajemnic handlowych, nielojalnych zachowań ze strony pracowników i podkupywania ich przez innych graczy z branży, trzymanie ręki na pulsie wydaje się absolutną koniecznością. W przeciwnym razie możemy narazić się na znaczne straty moralne i finansowe, których nadrobienie niekiedy okazuje się niewykonalne.

Zdarza się jednak, że i lojalni do tej pory partnerzy biznesowi zdecydują się zmienić taktykę. Wykorzystując swoją pozycję i pozyskane przez lata zaufanie, dopuszczają się fałszowania dokumentów, będąc przekonanymi o niewykrywalności podobnych praktyk. Ich pewność siebie jest tutaj w pełni uzasadniona – niczego niepodejrzewający człowiek nie będzie doszukiwał się przejawów nielojalności, jeżeli wcześniej nie miały one miejsca. Tak uśpiona czujność nie jest jednak pożądana – uniemożliwia nam bowiem trafną ocenę sytuacji i odpowiednio szybkie zareagowanie na nią.

Tym bardziej cenne okazuje się tutaj wsparcie ludzi z zewnątrz – dzięki swojej bezstronności w pełni rzetelnie i solidnie zweryfikują oni wszystkie dokumenty i sprawdzą Państwa wspólników – a Wy będziecie mieć pewność, że prowadzone przez Was interesy są w bezpiecznych rękach. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług naszych detektywów – działamy szybko, profesjonalnie i w trosce o Państwa interesy.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.