Wykrywanie podsłuchów
27 maj 2015

Zajmujemy się wykrywaniem nielegalnych podsłuchów!!!

Profesjonalne wykrywanie podsłuchów, urządzeń rejestrujących, nadajników GPS i inne.

Jak wykryć niechcianą „pluskwę”?

Za pomocą wysokospecjalistycznego sprzętu pracownicy agencji ustalają źródło sygnału, który domyślnie najmocniejszy, kieruje już bezpośrednio do urządzenia emitującego sygnały elektromagnetyczne, czyli podsłuchu. Dodatkowo możliwe jest stwierdzenie, czy odnaleziona pluskwa była skierowana do użycia już wprost na naszą osobę. Najnowocześniejsze sprzęty pozwalają również na natychmiastowe zneutralizowanie takiego sygnału oraz określenie czy była to transmisja cyfrowa bądź analogowa. Szczegółowe raportowanie pracy wykrywacza pozwala na pobudzenie urządzeń do tego, by wysyłały sygnały, co oczywiście zwiększa skuteczność wykrywania, tym samym powodując szybsze ich zlokalizowanie.

Monitoring pojazdów pod względem lokalizacji

Klienci chcący posiadać dokładną informację położeniu swojego pojazdu lub dowolnego obiektu decydują się w wyposażenie wyżej wymienionych przedmiotów w systemy monitorujące oraz wysyłające sygnały o położeniu danego pojazdu, stosując lokalizatory GPS. Urządzenia te są całkowicie dyskretne, dzięki czemu pozwalają na dokładne uzyskanie położenia monitorowanego pojazdu bądź obiektu (samochód służbowy, jacht czy cenna przesyłka). Klienci korzystający z takich urządzeń posiadają ciągły dostęp on-line, z którego mogą korzystać również z wszelkich urządzeń mobilnych (w tym z tabletów oraz smartfonów). Ciekawymi opcjami takiego urządzenia jest również geofencing, czyli informacja o przekroczeniu strefy, w której pojazd może się poruszać. W tym wypadku klient natychmiast otrzymuje dokładne dane o miejscu zdarzenia oraz datę i czas, w którym to zdarzenie miało miejsce. Dzięki takiemu urządzeniu użytkownik ma całkowitą pewność co do bezpieczeństwa pojazdu.

Oczywiście agencje detektywistyczne zajmują się również wykrywaniem tych niechcianych urządzeń wysyłających sygnały GSM, dlatego warto sprawdzić pojazdy również pod kątem niechcianych pasm elektromagnetycznych i wyeliminować je w jak najszybszym czasie.

Dlaczego warto skorzystać z takich usług?

Podejrzewając posiadanie zamontowanych pluskiew bądź urządzeń lokalizujących pojazd, warto uchronić się przed kradzieżą, która zdecydowanie przekracza koszty procesu wykrywania częstotliwości szpiegujących.

Jak uchronić się przed kradzieżą samochodu, czyli o wykrywaniu podsłuchów w pojazdach.

Wydaje się, że podsłuch oraz lokalizacja GPS wydaje się być czymś niecodziennym, ale wciąż takie praktyki są stosowane. Najczęściej na takie „pomysły” wpadają bardzo dobrze zorganizowane oddziały złodziei samochodów, którzy poznając zarówno lokalizację oraz podsłuchując przeprowadzane w pojazdach rozmowy, przygotowują się do kradzieży. Zarówno dane z lokalizatora GPS oraz odsłuchy rozmów pozwalają na poznanie planów właścicieli oraz standardowy rozkład dnia, co pozwala na precyzyjną kradzież, której w żaden sposób nie można się spodziewać.

Co w wypadku, gdy mamy podejrzenie o montażu podsłuchu lub urządzeniu GPS, które pozwala na zlokalizowanie pojazdu? Następnym krokiem, by się dowiedzieć, czy nasze przekonania są słuszne, jest powierzenie takiego procesu wyspecjalizowanej agencji detektywistycznej, która zajmie się wykryciem niechcianych urządzeń.

Zobacz jeszcze:

Obserwacja i poszukiwanie osób

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby przyczynić się do wskazania miejsca pobytu zaginionej osoby.

Sprawy cywilne

Zbieramy szczegółowy materiał dowodowy odnośnie życia prywatnego partnera lub współmałżonka, mający np. udowodnić zdradę.

Wykrywanie podsłuchów

Za pomocą specjalistycznego sprzętu i naszego doświadczenia wykrywamy nielegalne podsłuchy.

Odzyskiwanie danych

Komputery ulegają uszkodzeniom mechanicznym, psują się bądź też padają ofiarą szkodliwych wirusów. Pomagamy odzyskać dane w każdym przypadku.

Oprogramowanie szpiegowskie w komputerze

Wykrywamy i likwidujemy oprogramowania szpiegowskie, które pozwalają systematycznie podkradać wszystkie nasze dane.

Badania DNA

Przeprowadzamy badania DNA, które pomagają ustalić stopień pokrewieństwa pomiędzy dwojgiem ludzi.

Monitoring GPS

Poprzez monitorowanie uzyskujemy informacje odnośnie aktualnej lokalizacji pojazdów i osób, pozwalające na szybkie ich namierzenie i odszukanie.

Śledztwa gospodarcze

Ujawniamy wyłudzenia, malwersacje, tajemnice handlowe, podkradanie klientów, namawianie do zrywania i nieprzestrzegania umów czy nieuczciwe układy z konkurencją.